Meta Craft —


Meta Craft ailesi olarak 2016 yılında butik olarak başlattığımız üretim serüvenimizi 2021 yılından itibaren daha güçlü ve heyecanlı bir şekilde yeni fabrikamızla ve ekibimizle devam ettiriyoruz. Ahşap ile endüstriyel tasarımı terzi usulü bir araya getirdiğimiz mobilyaları uygun fiyatlarla, kalite ve güvenilirlik esasları ile sizlere sunmaktayız. Yemek odasından yatak odasına, televizyon ünitelerinden koltuk takımlarına, çalışma odası takımlarından mobilya aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikamız ile müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu hissettirerek çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Evinizi, ofisinizi ya da işyerinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya tamamı ile dekore etmek için siz de bize ulaşabilir; kaliteyi, sağlığı ve doğallığı yaşam alanınıza nasıl entegre edeceğimizi konuşmayı talep edebilirsiniz. Alışılagelmiş çizgilerin dışında orijinal ürünlerle ahşabın yaşam alanınıza katacağı pozitif duyguları yaşamak isterseniz Firmamızın ürünlerini incelemenizden ve bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız.

İnsana değer veren yönetim anlayışımız gereği içinizde oluşan güzel duygulardan ve memnuniyetinizden daha çok bizi motive eden bir unsurun bulunmadığını bilmenizi isteriz.

Misyonumuz; güzel ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaca tanınan, yarattığı istihdam ve döviz getirici faaliyetlerle ülkemiz ekonomisine faydalı, etik ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, sektörün global ölçekte aldığı payı artırmada rolü olan güçlü bir firma olarak saygıdeğer halkımızı da gururlandıracak işler yapmaktır.

Liderlik Tasarımı

Liderlik tamamen öğrenmek, gelişmek ve örnek teşkil etmekle ilgilidir. Güven, güven, uyum ve hepsinden önemlisi vizyon gerektirir. Özünde, arayışınızda size katılmaları için başkalarına ilham vermenizi gerektirir ve performans, başarı ve azim yoluyla birlikte yeni, şaşırtıcı, arzu edilen bir şey yaratabilirsiniz. En iyi şekilde yapıldığında, geriye bakıp sizin ve iş arkadaşlarınızın başardığı olumlu etkiyi gerçekten takdir edebilirsiniz.

Tasarım endüstrisindeki en akılda kalan liderler, tasarım aşkları sayesinde gerçek, etkili değişiklikler, gerçek kalıcı yenilikler, gerçek ölçülebilir sonuçlar veya gerçek hayat değiştiren iyileştirmeler yarattılar.

İşte bu ışık altında, her tadilatçıya, her müteahhide ve her ev sahibine, tasarım merakı olan herkese ilham vermeye devam etmeyi umuyoruz. Devam edin, kalbinizin sesini dinleyin, tasarlamaya başlayın. Sizi yeteneklerinize güvenmeye ve o yaratıcı iç mimar veya tasarımcı olmaya teşvik ediyoruz. Etrafımızda doğal, güzel bir ilham var. Bu vizyona sahip olmak ve (tasarım için) amacınızı bilmekle başlar ve ardından ayrıntılara dikkat etmekle ilgili her şeyi yapar. Öyleyse, git, başla, çip at! ve yapamıyorsanız, o zaman sevdiğiniz iç mimarı işe alın – bu sitenin “Ortaklarımız” bölümünde çok yetenekli olanların uzun bir listesi var.

Markamız neyi temsil ediyor?

Zarif Tasarım, Olağanüstü Kalite ve Ayrıcalıklı Hizmet

Sözümüz, otantik ve orijinal kalarak size her zaman en iyisini sunmaktır.”

Her şeyin başladığı yer… “Ben… O bağlantı noktasına geri dönmek istiyorum. Çünkü her yerde kurulacak değerli kişisel bağlantılar var! Herkesin ve her şeyin anlatacak bir hikayesi ve arkasında bir amaç ve kendi tasarımları (işleri) vardır; ve hayatlarımız gerçekten bu bağlantıları kurmak etrafında dönebilir ve dönmelidir.

Eski endüstriyel ürünlere olan ilgimin özünde bu var, hem duygusal hem de sanatsal. Bu şeyleri tasarlayan ve yapan insanlar başlangıçta göçmenlerdi, benden çok önce ama benden farklı değil, tasarımcıdan modelciye, dökümhaneden makiniste ve ardından tüm makineyi yapan asıl montajcıya kadar herkes. Bu katılım düzeyiyle güçlü bir bağlantı hissediyorum. Dışarı çıkıp bu parçaları kendim almak, onları hurdalıklardan veya eski fabrikalardan almak ve sonra onları yeniden tasarlamak için oturmak, bu gerçekten çok eğlendiğim bir şey. Her gün Get-Back yapabilmekten gerçekten keyif aldığım bir şey!

Neden Biz